ЩО ВХОДИТЬ У ПІДБІР ДОГЛЯДУ?

В нашому beautydone.com.ua працює косметолог, знайомтесь:

Наша Єлизавета.

Вона має 5 сертифікатів, де вивчала різні типи та стани шкіри, особливості догляду, класичну косметологію та постійно поповнює свої знання.

Ось декілька останніх відгуків наших клієнтів після підбору догляду:

99% кліентів залишаються задоволеними, чому ми безмежно раді, і готові й надалі Вам допомагати покращувати свій домашній догляд та стан шкіри. Наш косметолог не просто скидує посилання на засоби які підходять саме Вам, а й пояснює чому саме цей засіб потрібен/що додати в догляд/що краще зі свого догляду не використовувати, щоб досягти успіху та поставленої задачі.

Безкоштовний супровід після консультації: 3 місяці. Дуже важливо робити фото своєї шкіри 1 раз на місяць, щоб бачити динаміку. В продовж використання є можливісь корегувати схему догляду в залежності від сезону/стану шкіри та особистих впадобань.

Як відбувається підбір догляду?

  • Ви можете здійснити запис на підбір догляду на нашому сайті, зазначивши номер телефону та зручний для спілкування месенджер. Далі косметолог зв'язується з Вами та відправляє анкету з переліком уточнюючих питань. Готову схему догляду ви отримуєте протягом 1-3 днів після заповнення анкети.

Будь ласка, зверніть увагу, що для повного анамнезу консультанту потрібні лаконічні відповіді, що повністю розкриватимуть суть анкетування.